Broneerimine

Broneeringukalender

Nublu Mängumaa ruumide rentimisel kehtib broneeringutasu 30 eurot, mis arvestatakse lõppsummast maha. Ettemaksu palume tasuda hiljemalt kahe päeva jooksul pärast aja broneerimist. Broneering kinnitatakse lõplikult peale broneeringutasu laekumist. Broneeringutasu mittelaekumisel vabastatakse eelbroneeritud aeg uutele soovijatele, kuid proovime alati Teiega eelnevalt ühendust saada.

Broneeringutasu palume kanda Nublu Mängumaa OÜ arveldusarvele EE751010220267109226 . Selgitusse märkige sünnipäevalapse nimi, vanus, peo toimumise kuupäev ja kellaaeg (nt. Emil, 4a, 21.04, kell 14– 17.00). Muu ürituse korral märkige selgitusse toimumise kuupäev, kellaaeg ja ürituse nimetus vabas vormis.

Tasudes broneeringutasu, kinnitan et olen lugenud ja nõustun Nublu Mängumaa Kodukorraga.

Lõppsumma makstakse enne ürituse toimumist, kas kohapeal sularahas või eelnevalt ülekandega, märkides selgitusse: lõppsumma, sünnipäevalapse nimi, vanus, peo toimumise kuupäev ja kellaaeg (nt. lõppsumma, Emil, 4a, 21.04, kell 14– 17). Kui ülekanne on tehtud vähem kui 3h enne ürituse algust või nädalavahetusel, palume kaasa võtta maksekorralduse väljatrükk või saata see info@nublumangumaa.ee

Broneeringutasu ei tagastata. Kui te mingil põhjustel ei saa oma pidu tähistada reserveeritud ajal ja teavitate meid sellest vähemalt 24 tundi enne planeeritud peo algust, pakume võimalust 1 kord üritust edasi lükata, teie poolt valitud vabale ajale.

Tekkis küsimusi?

Võta meiega ühendust!
to top button
etEesti
etEesti