HEA TEADA

MÕNUS KESKKOND

Nublu mängumaa on hubase ja koduse interjööriga mängutuba, kus on ruumi lustida natuke üle 100m2. Kööginurgas saab kasutada veekeedukannu, presskannu (kohv on meie poolt), praeahju, mikrolaineahju, nõudepesumasinat, külmikut ja sügavkülma. Samuti on olemas nõud laua katmiseks. Endal tuleb kaasa võtta ühekordsed nõud. Oodatud on üritusi pidama igas vanuses lapsed ja täiskasvanud, kõigile leidub kaasahaaravaid ja toredaid mänge. Et enda olemine veelgi mõnusamaks teha, võta  kaasa hea tuju!

 

MÄNG MÄNG MÄNG...

Läbi mängu õpib laps tundma iseennast ja tajuma maailma enda ümber. Esimesel eluaastal õpib laps, kasutades kõiki viit meelt. Samuti õpib selles vanuses laps tundma põhjus-tagajärge. Nublu mängutoas on pisemaile muu hulgas kõrinaid, pille, pildiraamatuid, beebikiik. Palju tegevust leiavad ka väikelapsed, kellele meeldib enim liikuda ja ümbrust uudistada. Neil on suur huvi aru saada, kuidas miski töötab ja mida miski asi teeb. Seda saavad nad teha, sõites mängutoas olevate autodega, lahendades puzzlesid, ehitades torne jpm.  Hulgaliselt tegevust leiab eelkooliealine laps, kes armastab mängida ka  koos teistega. Rollimäng on olulisel kohal. See aitab lapsel kogeda erinevaid tundeid ja õppida neist paremini aru saama. Samuti on see keeleliselt ja sotsiaalselt arendav, isegi kui laps mängib üksi. Rollimäng annab võimaluse mängida läbi endale huvipakkuva, olgu selleks siis arstimäng, kohvikupidamine, lapsevanemaks olemine vm. See annab lapsele võimaluse olla ise otsustaja, võtta endale kontroll, mille nad nii tihti tunnevad täiskasvanute maailmas kaotanud olevat. Mõeldud on ka koolilastele, kes on pidevas infonäljas, soovides uusi teadmisi, kogemusi ja väljakutseid. Nublu mängumaal on selleks puhuks lauamänge, mis hõlmavad nuputamist, mõtlemist, keskendumist, liikumist. Toredust jagub ka täiskasvanuile. Tule ja avasta põnevaid mänge ja võimalusi lustimiseks!

 

KÕIGIL ON HEA

 

Kui vanem teab, et tema lapsel on hea, saab ta ka ise mõnusalt aega veeta. Nublu mängumaal on istumisala paigutatud nii, et vanematel on hea pisematel silm peal hoida ise samal ajal mõnusalt ja mugavalt aega veetes. Juhuks kui on seltskonnas täiskasvanud, kes tunnevad rõõmu mängust ja lauamängust, siis tegevust ja rõõmu jagub kõigile.

 

PIDU JA PILLERKAAR

 

Nublu mängumaa on suurepärane koht, kus pidada üritusi, olgu selleks siis katsikud, laste peod või täiskasvanute sünnipäevad, aga ka koosviibimised sõpradega ja beebigruppide kokkutulekud. Võimalused on enda fantaasia piires.

 

Tekkis küsimusi?

Või hoopis ideid, mida jagada?
to top button
etEesti
etEesti